Obchod

INTERAKTIVNÍ VÝUKA:

Kompletně vybavíme Vaši učebnu moderními technologiemi, interaktivními pomůckami, či počítačemi. Samozřejmostí je proškolení. Jsme akreditováni MŠMT. Provádíme i prezentace konkrétních produktů přímo na školách, občasně pořádáme konference na téma interaktivního vzdělávání ve školách a školkách.

NÁBYTEK A VYBAVENÍ:

Jakožto výrobci nábytku Vám nabízíme nejen stovky typových produktů, ale také výrobu jakéhokoli nábytku na míru. Realizujeme odborné učebny, laboratoře, posluchárny a ostatní prostory či učebny na klíč.

POMŮCKY:

Jelikož jsou na trhu tisíce pomůcek, a strávili bychom dva životy přídáváním je na naše stránky, pošlete nám prosím poptávku toho co sháníte, a my Vám rádi pomůcky zajistíme za lepší ceny. Zde uveřejníme pár nejprodávanějších. V případě, že nevíte po čem do konkrétního předmětu sáhnout, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.

Zobrazení 1–40 z 200 výsledků